Odszkodowania od lotnisk

Sprawami odszkodowań od lotnisk zajmujemy się od 2010 roku. Na bazie zdobytych doświadczeń w zakresie postępowań odszkodowawczych, w szczególności w zakresie roszczeń dotyczących obszaru ograniczonego użytkowania – OOU Balice, Okęcie, Modlin, Pyrzowice rozszerzamy naszą ofertę dla mieszkańców obszaru ograniczonego użytkowania – OOU dla Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, Lotniska Wojskowego w Królewie Malborskim – JW1128 Malbork/Krasnołęka,  Lotniska Wojskowego w Powidzu, Lotniska Wojskowego w Łasku.

Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań od Portów Lotniczych:

  • odszkodowanie za zmniejszenie wartości nieruchomości,
  • odszkodowanie – zwrot kosztów rewitalizacji akustycznej budynku.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę prawną w uzyskaniu odszkodowania od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, Lotniska Wojskowego w Królewie Malborskim – JW1128 Malbork / Krasnołęka, Lotniska Wojskowego w Powidzu, Lotniska Wojskowego w Łasku, Portu Lotniczego „Katowice” w Pyrzowicach. Nasza Kancelaria posiada stosowne doświadczenie i konkretne sukcesy w tym zakresie, czego potwierdzeniem jest prowadzenie licznych spraw w całej Polsce – Obszar Ograniczonego Użytkowania: Kraków – lotnisko Balice, Warszawa – lotnisko Okęcie, Modlin – lotnisko Modlin, Gdańsk – lotnisko im. Lecha Wałęsy, Katowice – lotnisko Pyrzowice, Malbork – Lotnisko Wojskowe w Królewie Malborskim – JW1128 Malbork / Krasnołęka. Część z prowadzonych spraw zakończyła się już wyrokami zasądzającymi odszkodowanie dla naszych klientów, w części spraw zostały zawarte ugody z Portami Lotniczymi.

Gwarantujemy profesjonalne prowadzenie sprawy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym atutem jest szczegółowa znajomość zagadnień związanych z obszarem ograniczonego użytkowania – OOU, długoletnie doświadczenie, potwierdzone wyrokami zasądzającymi, jak i zawartymi ugodami sądowymi.

Zapraszamy